JAK TO DZIAŁA
CO OFERUJEMY?

WebSpread to więcej niż zwykły kreator stron mobilnych. Odnajdziesz w nim wiele prostych, a zarazem zaawansowanych funkcji, które pomogą Twojemu biznesowi przenieść się na wyższy poziom.

Korzystając z mobilnego sklepu internetowego, kuponów, systemów biletowych i rezerwacyjnych, a także ankiet, zaistniejesz w mobilnej rzeczywistości. Twoje produkty i usługi będą wirtualnie zawsze tam, gdzie ich użytkownicy - co pozwoli Ci zbudować relację oraz nawiązać interakcję z klientami poszukującymi Ciebie w mobilnym świecie.

DLA KOGO JEST WEBSPREAD?

Multifunkcjonalność Webspread sprawia, że nadaje się on idealnie do wykorzystania w każdej z branż: od małych sklepów internetowych, restauracji, gabinetów lekarskich po kancelarie prawne i produkty FMCG. Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub marketerem w małym lub średnim przedsiębiorstwie, wykorzystaj potencjał Webspread dla własnych korzyści.

Poszukujesz idealnych rozwiązań dla klientów jako pracownik agencji reklamowej? Webspread to prosta i niedroga propozycja nawet dla najbardziej wymagających klientów.

JAK Z NIEGO KORZYSTAĆ?

Tworząc Webspread mieliśmy na uwadze jego docelowych użytkowników, w tym marketerów i przedsiębiorców, dlatego cały system jest niezwykle intuicyjny i prosty w obsłudze. W czterech prostych krokach stworzysz pierwsze mobilne rozwiązania dla Twojej firmy. Utwórz konto, wybierz szablon i wypełnij go tekstem, zdjęciami, obrazkami. Na tym etapie możesz także utworzyć ankiety, system rezerwacyjny, mobilny sklep internetowy czy kupony dla Twoich klientów. Finalnie podaj informację na temat swojej domeny, lub zintegruj stronę z domeną Webspread. Wypróbuj Webspread za darmo już teraz.

 • Prowadzę niewielki gabinet dentystyczny. Moi pacjenci byli dotychczas zmuszeni do zapisów na wizyty wtedy, kiedy moja asystentka była w gabinecie. Teraz mają możliwość zapisów mobilnie, o każdej porze, a moja asystentka może pomagać mi przy pacjentach.
  Tomasz, stomatolog
 • Rok temu zauważyłem, że moja niewielka choć popularna restauracja traci klientów. Postanowiłem wprowadzić zmiany, dlatego niezbędna była opinia przychodzących do nas klientów. Przeprowadzone w mobilnym systemie ankiety pozwoliły mi na wykrycie popełnianych błędów i postawiły naszą restaurację na nogi!
  Andrzej, restaurator
 • Na co dzień zajmuję się sprzedażą dekoracji ślubnych. Prowadzę niewielki sklep online, a dzięki Webspread można teraz u mnie kupować także mobilnie. Zakładałam początkowo niewielki ruch, ale już w pierwszym miesiącu statystyki pokazały dużą ilość odwiedzin na smartphone’ach.
  Asia, artystka
 • Prowadzę duży zakład, słynący z wieloletniej tradycji. Mimo rodzinnej struktury i staromodnych metod pracy staram się wprowadzać drobne innowacje. Jedną z nich były kupony dla oddanych klientów, którzy teraz chętniej zamiast kupować nowe buty, naprawiają je u mnie.
  Waldemar, szewc