MOBILNE STRONY INTERNETOWE
DODAWAJ KOMPONENTY JEDNYM KLIKNIĘCIEM!

Połącz responsywność, oryginalny design i unikalne funkcjonalności w efektowną i efektywną całość. Twórz mobilne witryny korzystając z nowoczesnych rozwiązań oraz gotowych modułów, które umieścisz na stronie zaledwie jednym kliknięciem! Dodawaj treści, filmy, galerie zdjęć i dodatkowe elementy wizualne. Wszystko zajmie Ci dosłownie kilka chwil, a dzięki nieograniczonym możliwościom samodzielnie zrealizujesz każdy projekt mobilnej WWW!

sprawdź za darmo
MOBILNE SKLEPY INTERNETOWE
STWÓRZ E-SKLEP W 5 MINUT & ZARABIAJ 24/7!

Stwórz oryginalny i intuicyjny sklep internetowy, w którym wirtualne zakupy będą prawdziwą przyjemnością. Korzystając z gotowych komponentów prosto, szybko i sprawnie dodawaj produkty, kategorie oraz treści.

Zapewnij Klientom profesjonalną obsługę płatności oraz najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji. Dzięki nieograniczonym możliwościom swój projekt możesz systematycznie rozbudowywać o nowe funkcjonalności, takie jak komentarze Klientów, rankingi i promocje.

sprawdź za darmo
MOBILNE ANKIETY
POZYSKUJ BEZCENNE DANE BIZNESOWE

Poznawaj preferencje swoich potencjalnych i obecnych Klientów, optymalizuj swoje oferty oraz pozyskuj dowolne dane biznesowe. Twórz i konfiguruj profesjonalne ankiety mobilne, korzystając z funkcjonalnych formularzy. Kreuj treść pytań otwartych i zamkniętych. Stosuj opcje pojedynczego i wielokrotnego wyboru, wg dat i preferencji. Umożliwiaj wystawianie ocen.

To tylko kilka z listy możliwości, z których będziesz korzystać bez żadnych ograniczeń! Pozyskując informacje zdobędziesz przewagę nad konkurencją oraz dodatkowe argumenty promocyjne, które dzięki mobilnym ankietom zyskasz w wersji „szybko, łatwo i przyjemnie”.

sprawdź za darmo
REZERWACJE ONLINE
ZAPROJEKTUJ SWÓJ WŁASNY SYSTEM

Prowadzisz gabinet lekarski? Jesteś prawnikiem z własną kancelarią? A może jesteś właścicielem salonu kosmetycznego? Stwórz mobilny system rezerwacji elektronicznej, który za pomocą kilku kliknięć dostosujesz do swoich preferencji i realnych potrzeb.

Dzięki gotowym modułom w każdej chwili możesz uzupełnić system o nowe funkcjonalności, integrować kategorie usług z czasem ich realizacji, konkretnymi cenami oraz obsługą płatności. Elastyczny system rezerwacji zagwarantuje Ci konkretne korzyści biznesowe, a Twoim Klientom obsługę na najwyższym poziomie.

ELEKTRONICZNE KUPONY
PROJEKTUJ | OSZCZĘDZAJ | KONTROLUJ

Zapomnij o papierowych kuponach i zmień je na szybkie, intuicyjne i proste rozwiązania mobilne. Projektuj, konfiguruj wymagania i status kuponów lub zniżek, zapewnij szybką dystrybucję oraz monitoruj jej efektywność. Dzięki funkcjonalnym modułom wszystko zajmie Ci dosłownie kilka chwil, a przy okazji zaoszczędzisz wiele czasu pieniędzy i nerwów. Elektroniczne kupony pozwolą Ci odzyskać kontrolę nad kampanią, którą nareszcie będziesz realizować w dowolnym miejscu i czasie!

sprawdź za darmo
INTEGRACJA
WZBOGAĆ SWOJĄ STRONĘ INTERNETOWĄ

Chcesz umieścić kupony, rezerwacje, czy ankiety na swojej obecnej stronie internetowej? To proste! Dzięki WebSpread Twoja internetowa wizytówka stanie się bogatsza o kolejne komponenty, które ułatwią Ci komunikację z klientami. WebSpread oferuje dużo więcej niż rozwiązania mobilne. Przekonaj się o tym umieszczając komponenty na desktopowych stronach internetowych!

sprawdź za darmo